Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Cristobal Balenciaga για γυναίκες

Cristobal Balenciaga για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 3 Το θέλω: 1

Cristobal Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Cristobal Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Cristobal από Balenciaga είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Cristobal κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Gillotin. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, Φύλλο Συκιάς και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, φρέζια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

Γαρύφαλλο Φύλλο Συκιάς Περγαμόντο

παιώνια φρέζια γιασεμί

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cristobal by Balenciaga.

Cristobal Σχόλια Αρωμάτων

Cristobal by Balenciaga 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Cristobal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Cristobal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cristobal by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cristobal by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Fendi Theorema Leggero Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Ormonde Jayne Orris Noir Corine de Farme Eros Fever Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Neil Morris October Nickel Suzy Panty Express Reserve for Men Tiens HO Gutenberg Parfums Gutenberg Limited