Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Cristobal Balenciaga για γυναίκες

Cristobal Balenciaga για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 4 Το θέλω: 1

Cristobal Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Cristobal Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Cristobal από Balenciaga είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Cristobal κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Gillotin. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, Φύλλο Συκιάς και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, φρέζια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

Γαρύφαλλο Φύλλο Συκιάς Περγαμόντο

παιώνια φρέζια γιασεμί

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cristobal by Balenciaga.

Cristobal Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

ΤΟ ΑΡΩΜΑ!
Η απόλυτη "ζεστασια" ο συνδιασμός τεσσάρων συσταστικών:φύλλα συκιάς,σανδαλόξυλο,πατσουλί και βανίλια!Αν αυτό δεν είναι σέξυ,τότε ποιο?

Κάθε φορά που το φόραγα μου έδινε και ένα boost δυναμισμού.Έλάχιστη ποσότητα-για να μην μπουκώσει τους δίπλα-βαθιά ανάσα και μάγευες κυριολεκτικά τους άλλους.
Μεγάλη διάρκεια,ο,τι πρέπει για "επίσημες" βραδυνές χειμωνιάτικες εμφανίσεις.

Ουφ!το πεθύμησα...πάω να το ξαναμυρίσω από το μπουκάλι.....

Jun
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Cristobal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Cristobal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cristobal by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cristobal by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Avon Infinite Moment for Her Avon Perceive Dew Avon Far Away Bella Bvlgari Bvlgari Pour Femme Giorgio Beverly Hills Giorgio Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua The Body Shop Javari Giorgio Armani Mania Guerlain Shalimar Avon Rare Sapphires Cacharel Amor Amor by Lili Choi Molton Brown Heavenly Gingerlily Molton Brown Ylang-Ylang Hugo Boss Boss Bottled Sport Molton Brown Re-charge Black Pepper Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Laura Mercier Eau Gourmande Ambre Vanille Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Ralph Lauren Big Pony 2