Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Eau de Balenciaga Balenciaga για άνδρες

Eau de Balenciaga Balenciaga για άνδρες

Eau de Balenciaga από Balenciaga είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Eau de Balenciaga κυκλοφόρησε το έτος 1962. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Πετιτ γκρέιν, δεντρολίβανο, Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Γεράνι, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Λεβάντα Πετιτ γκρέιν δεντρολίβανο Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

Γαρύφαλλο γιασεμί Γεράνι σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Βέτιβερ Μόσχος δρυς βρύα Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Balenciaga by Balenciaga.

Eau de Balenciaga Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Eau de Balenciaga fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Eau de Balenciaga, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Balenciaga by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Balenciaga by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Guy Laroche Drakkar Noir Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Halston Catalyst for Men Franck Olivier Sun Java for Men Lili Bermuda 32 North O Boticario Acqua di Colonia Fougere Bruno Banani Made for Men Francesco Smalto Smalto Jaclyn Smith California for Men Galimard Flibustier