Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Eau de Balenciaga Lavande Balenciaga για άνδρες

Eau de Balenciaga Lavande Balenciaga για άνδρες

Eau de Balenciaga Lavande από Balenciaga είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Eau de Balenciaga Lavande κυκλοφόρησε το έτος 1973. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Γεράνι, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Λεβάντα Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

Γαρύφαλλο Γεράνι σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Βέτιβερ Μόσχος δρυς βρύα Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Balenciaga Lavande by Balenciaga.

Eau de Balenciaga Lavande Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Eau de Balenciaga Lavande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Eau de Balenciaga Lavande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Balenciaga Lavande by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Balenciaga Lavande by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Hugo Boss Boss Selection Dolce&Gabbana D&G Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Davidoff Davidoff Maurer & Wirtz Tabac Acqua di Biella Bursch Yves Saint Laurent Live Jazz Krizia Krizia Uomo Istinto Woods of Windsor Lavender Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Mansfield Georges Feghali Monte Carlo