Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Cristobal Balenciaga για γυναίκες

Eau de Cristobal Balenciaga για γυναίκες

Eau de Cristobal Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Eau de Cristobal από Balenciaga είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Cristobal κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, φρέζια, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

παιώνια φρέζια γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cristobal by Balenciaga.

Eau de Cristobal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Eau de Cristobal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Eau de Cristobal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cristobal by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cristobal by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Valentino Valentino Gold NafNaf Une Touche de Naf Naf Montale Intense Tiare Escada Incredible Me Jasper Conran Mistress Jeanne Arthes Sultane Ayala Moriel Rosebud M. Micallef Night Aoud Popy Moreni Popy Moreni Loewe Gala Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco