Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Ho Hang Balenciaga για άνδρες

Ho Hang Balenciaga για άνδρες

Το είχα : 1

Ho Hang Balenciaga για άνδρες Εικόνες Ho Hang Balenciaga για άνδρες Εικόνες

Ho Hang από Balenciaga είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Ho Hang κυκλοφόρησε το έτος 1971. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Λεβάντα, Βασιλικός, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί, Κέδρος, Ροδόξυλο Βραζιλίας και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη και Βανίλια.

πορτοκάλι Λεβάντα Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο πατσουλί Κέδρος Ροδόξυλο Βραζιλίας Γεράνι

λάβδανο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ho Hang by Balenciaga.

Ho Hang Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Ho Hang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Ho Hang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ho Hang by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ho Hang by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Lancome Miracle Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Montale Wood and Spices Sergio Tacchini Active Water Lubin Idole Nicolai Parfumeur Createur New York Agustin Davila Agustin Davila for Men Tom Ford Grey Vetiver Cinq Mondes Rituel de Java April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Gianni Campagna Bespoke