Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Ho Hang Club Balenciaga για άνδρες

Ho Hang Club Balenciaga για άνδρες

Ho Hang Club από Balenciaga είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Ho Hang Club κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, κόλιανδρος, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Γεράνι, Κάρδαμο, Θυμάρι, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο, ιουνίπερος και Κυπαρίσσι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, στίραξ, Ολίβανο και δέρμα.

Αρτεμισία κόλιανδρος Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Βασιλικός

Γαρύφαλλο γιασεμί Γεράνι Κάρδαμο Θυμάρι ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο ιουνίπερος Κυπαρίσσι

Μόσχος πατσουλί δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι στίραξ Ολίβανο δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ho Hang Club by Balenciaga.

Ho Hang Club Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Ho Hang Club fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Ho Hang Club, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ho Hang Club by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ho Hang Club by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Aramis Aramis Paco Rabanne XS Extreme Annick Goutal Eau de Monsieur Nasomatto Duro Trussardi Fresh Uomo Azzaro Azzaro Hermes Terre d`Hermes Parfum Creed Cypres Musc Hugo Boss Boss Spirit Cuba Paris Cuba Brown Cofinluxe Watt Blue Melvita Genuine Patchouli