Σχεδιαστές » B » Συπρε « Ομάδες

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga για γυναίκες

αλδεϋδικό
απαλό πικάντικο
La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) από Balenciaga είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. La Fuite des Heures (Fleeting Moment) κυκλοφόρησε το έτος 1949. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Germaine Cellier. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, νότες ξύλων, δρυς βρύα , γιασεμί, Βιολέτα, Νότες Ανθών, Γλυκάνισο, Θυμάρι, δέρμα και Κεχριμπάρι.

Αλδεϋδες νότες ξύλων δρυς βρύα γιασεμί Βιολέτα Νότες Ανθών Γλυκάνισο Θυμάρι δέρμα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga.

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Clarins Eau Dynamisante Jovoy Paris Chypre Revlon Flair Ormonde Jayne Ormonde Woman Bois 1920 Vento di Fiori Le Jardin Retrouve Pour Homme D.S. & Durga M'Head Reds Parfums Bleu English Blazer Lacoste 2000 Schiaparelli Snuff Jeanne Arthes Shanghai Night