Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες

Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 2

αλδεϋδικό
Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Le Dix Perfume Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Le Dix Perfume από Balenciaga είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Le Dix Perfume κυκλοφόρησε το έτος 1947. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Fabron. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, κόλιανδρος, ροδάκινο , Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι βάλσαμο από το Περού, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη , μοσχογαλή, Βανίλια και Βέτιβερ.

Αλδεϋδες κόλιανδρος ροδάκινο Περγαμόντο λεμόνι

πασχαλιά ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

βάλσαμο από το  Περού σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη μοσχογαλή Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Dix Perfume by Balenciaga.

Le Dix Perfume Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Le Dix Perfume fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Le Dix Perfume, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Dix Perfume by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Dix Perfume by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes La Perla La Perla Trussardi Trussardi Skin Gres Cabaret Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Marks and Spencer True Red Carven Monsieur Carven Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Pierre Cardin Choc de Cardin Police Pure Police Pure DNA Femme Maison Francis Kurkdjian Elle 25 The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom