Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Michelle Balenciaga για γυναίκες

Michelle Balenciaga για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

τουμπερόζα

Michelle από Balenciaga είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Michelle κυκλοφόρησε το έτος 1979. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, γαρδένια, Καρύδα, νότες πρασίνου και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, ίριδα, ορχιδέα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη , βρύα δριός, Βανίλια και Βέτιβερ.

Αλδεϋδες γαρδένια Καρύδα νότες πρασίνου ροδάκινο

Γαρύφαλλο τουμπερόζα ίριδα ορχιδέα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη βρύα δριός Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Michelle by Balenciaga.

Michelle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Michelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Michelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Michelle by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Michelle by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition St. John St. John Eau de Parfum Crabtree & Evelyn Wisteria Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Lucy B Tropical Gardenia Tsi-La Organic Fleur Sauvage Alexa Lixfeld 001 Nasomatto Nuda Nazareno Gabrielli Nazareno Tammie Garr Royalty Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama