Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Portos Balenciaga για άνδρες

Portos Balenciaga για άνδρες

καπνιστό
Portos Balenciaga για άνδρες Εικόνες

Portos από Balenciaga είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Portos κυκλοφόρησε το έτος 1980. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, Αρτεμισία, κόλιανδρος, Περγαμόντο και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Γαρύφαλλο, γιασεμί, Γεράνι, πατσουλί και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο Γαλλίας, δρυς βρύα , θυμίαμα, μύρο, Καστορέουμ και δέρμα.

γάλβανο Αρτεμισία κόλιανδρος Περγαμόντο κύμινο

Βέτιβερ Γαρύφαλλο γιασεμί Γεράνι πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας

Μόσχος λάβδανο Γαλλίας δρυς βρύα θυμίαμα μύρο Καστορέουμ δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Portos by Balenciaga.

Portos Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Portos fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Portos, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Portos by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Portos by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Aramis Aramis 900 Lancome Balafre Christian Dior Bois D`argent Nautica Nautica Hermes Hermessence Vetiver Tonka Decleor Un Air de Java Mary Kay Tribute for Men Etro Gomma Alain Delon Le Temps D`Aimer Coty Stetson Rich Suede Creed Cypres Musc I Profumi di Firenze Verde Bosco