Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Prelude Balenciaga για γυναίκες

Prelude Balenciaga για γυναίκες

Prelude από Balenciaga είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Prelude κυκλοφόρησε το έτος 1982. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Κανέλα, ορχιδέα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι βάλσαμο Τολού, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βενζόη , μοσχογαλή και Βανίλια.

Αλδεϋδες πορτοκάλι Περγαμόντο

Γαρύφαλλο Κανέλα ορχιδέα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

βάλσαμο Τολού Κεχριμπάρι πατσουλί Βενζόη μοσχογαλή Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Prelude by Balenciaga.

Prelude Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Prelude fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Prelude, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Prelude by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Prelude by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Intuition Alviero Martini 1a Classe Woman Carolina Herrera 212 Splash 2008 Alyssa Ashley White Musk Kiehl`s Original Musk Acqua di Biella Kid Mohair Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Revlon Downtown Girl IKKS Private Only for Men Parfums DelRae Panache Oriflame Moon