Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Quadrille Balenciaga για γυναίκες

Quadrille Balenciaga για γυναίκες

Quadrille από Balenciaga είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Quadrille κυκλοφόρησε το έτος 1955. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, ροδάκινο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γαρίφαλο, γιασεμί και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

δαμάσκηνο ροδάκινο λεμόνι

γαρίφαλο γιασεμί Κάρδαμο

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Quadrille by Balenciaga.

Quadrille Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Quadrille fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Quadrille, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Quadrille by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Quadrille by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Gucci Gucci Rush Vivienne Westwood Libertine Rochas Rochas Soleil Custo Barcelona Custo Barcelona Guerlain Guet Apens Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Rasasi Rasasi Lomani AB Spirit En Voyage Perfumes Peche noir Arrogance Arrogance Les Perfumes Absolute de Mate Jimmy Choo Jimmy Choo DSH Perfumes Mata Hari