Σχεδιαστές » B » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rosabotanica Balenciaga για γυναίκες

Rosabotanica Balenciaga για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Rosabotanica Balenciaga για γυναίκες Βίντεο
Rosabotanica Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Rosabotanica Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Rosabotanica Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Rosabotanica από Balenciaga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rosabotanica κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος, Φύλλο Συκιάς και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ροζ πιπέρι, Κάρδαμο και γκρειπ φρουτ; οι νότες της βάσης είναι Λευκό Κεχριμπάρι, Κέδρος, Βέτιβερ, πατσουλί και νότες ξύλων.

υάκυνθος Φύλλο Συκιάς Πετιτ γκρέιν

τριαντάφυλλο ροζ πιπέρι Κάρδαμο γκρειπ φρουτ

Λευκό  Κεχριμπάρι Κέδρος Βέτιβερ πατσουλί νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosabotanica by Balenciaga.

Rosabotanica Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Rosabotanica fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Rosabotanica, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosabotanica by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosabotanica by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Priscilla Presley Indian Summer Floris Lily of the Valley Adrienne Vittadini Capri Arrogance Arrogance pour Elle Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella CB I Hate Perfume Tea/Rose Parfums Berdoues 1902 Lavande Revlon Rouge de Revlon Hiroko Koshino Hiroko Koshino Versace Yellow Jeans Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Damien Bash Parfum Lucifer No.2