Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Rumba Balenciaga για γυναίκες

Rumba Balenciaga για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

Rumba Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Rumba Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Rumba Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Rumba Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Rumba Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Rumba από Balenciaga είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Rumba κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, δαμάσκηνο, βατόμουρο, ροδάκινο , Βασιλικός, κορόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, μανόλια, Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, γαρδένια, ορχιδέα, γιασεμί, κατιφές, ηλιοτρόπιο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, δαμάσκηνο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια, βρύα δριός, Κέδρος και στίραξ.

άνθη πορτοκαλιάς δαμάσκηνο βατόμουρο ροδάκινο Βασιλικός κορόμηλο Περγαμόντο

μέλι μανόλια Γαρύφαλλο τουμπερόζα γαρδένια ορχιδέα γιασεμί κατιφές ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας

δέρμα σανδαλόξυλο δαμάσκηνο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια βρύα δριός Κέδρος στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rumba by Balenciaga.

Rumba Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Ο οίκoς Ballencianga έχει δώσει αρκετές μεγάλες και αυθεντικές δημιουργίες τόσο στο παρελθόν όσο και τώρα.
Οι δημιουργίες του είναι πλούσια αρώματα με πολύπλοκες και δημιουργικές συνθέσεις και το Ρούμπα είναι μια απ' αυτές ...
Δυνατό και πικάντικο ,γλυκό και έντονο, ξεσηκώνει τις αισθήσεις μας σαν τον ομώνυμο χορό...
Το ρούμπα είναι ένα άρωμα που δημιουργήθηκε για πάθος και ένταση!
Είναι το άρωμα που φοριέται με ένα κόκκινο φόρεμα και κόκκινο κραγιόν, σαν τους στίχους από ένα παλιό τραγούδι ...
Το άρωμα αυτό αποτελεί μια απόλαυση της ζωής σας,φορέστε το και χορέψτε σε λάτιν ρυθμό !!!

Sep
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Rumba fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Rumba, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rumba by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rumba by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Laura Biagiotti Roma per Uomo Salvador Dali Laguna Homme Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Krizia Moods by Krizia Uomo Prada No3 Cuir Amber Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Annayake Tomo Christian Dior Elixir Midnight Poison M. Micallef Patchouli Yves Rocher Nature Millenaire Dorin Un Air d’Arabie Musk