Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Talisman eau Transparente Balenciaga για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
τροπικό
Talisman eau Transparente Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Talisman eau Transparente από Balenciaga είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Talisman eau Transparente κυκλοφόρησε το έτος 1996. Το άρωμα περιέχει λίτσι, φρέζια, Oσμανθός και Υλάνγκ Υλάνγκ.

λίτσι φρέζια Oσμανθός Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Talisman eau Transparente by Balenciaga.

Talisman eau Transparente Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Talisman eau Transparente fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Talisman eau Transparente, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Talisman eau Transparente by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Talisman eau Transparente by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Burberry Tender Touch Adidas Floral Dream Michel Klein Illusion Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree La Perla J`Aime Les Fleurs M∙A∙C Turquatic Pacifica Tahitian Gardenia Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Annick Goutal Rose Splendide Prince Matchabelli Luna Mystique