Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Alabaster Banana Republic για γυναίκες

Alabaster Banana Republic για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες

Alabaster από Banana Republic είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Alabaster κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Honorine Blanc. Η νότα κορυφής είναι Λωτός; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Λωτός

τριαντάφυλλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alabaster by Banana Republic.

Alabaster Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Banana Republic Alabaster fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Banana Republic Alabaster, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alabaster by Banana Republic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alabaster by Banana Republic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Carolina Herrera Carolina Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Montale Aoud Rose Petals Byredo Rose Noir Neil Morris Gotham Ramon Molvizar Precious Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Le Labo Aldehyde 44 Dallas Grossmith Shem - el- Nessim Antonia`s Flowers Tiempe Passate Honore des Pres I Love Les Carottes