Σχεδιαστές » B » Αρωματικο « Ομάδες

Slate Banana Republic για άνδρες

Slate Banana Republic για άνδρες

απαλό πικάντικο
Slate Banana Republic για άνδρες Εικόνες

Slate από Banana Republic είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Slate κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marc Chaillant. η μεσαία νότα είναι φασκόμηλο; η νότα της βάσης είναι τζίντζερ.

φασκόμηλο

τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Slate by Banana Republic.

Slate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Banana Republic Slate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Banana Republic Slate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Slate by Banana Republic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Slate by Banana Republic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Mary Kay MK High Intensity Gap G7 Spiked Gap Gap Blue No.655 For Him Renee L`Eau Fred Hayman Hollywood for Men Masaki Matsushima M;0°С Men Gendarme 7 Sinful Scents Greed Demeter Fragrance Black Russian Krigler Established Cognac Sage Machado Sage