Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Route du The Barneys New York για γυναίκες και άνδρες

Route du The Barneys New York για γυναίκες και άνδρες

Route du The Barneys New York για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Route du The από Barneys New York είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Route du The κυκλοφόρησε το έτος 1986. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, κρίνο της κοιλάδας και Κεχριμπάρι.

Εσπεριδοειδή κρίνο της κοιλάδας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Route du The by Barneys New York.

Route du The Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Barneys New York Route du The fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Barneys New York Route du The, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Route du The by Barneys New York. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Route du The by Barneys New York αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Alfred Sung Sung Day Mist Lalique Claire de Nilang Avon Sweet Honesty Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Leonard Eau Fabuleuse Jardin de France Lavande Jardin de France Lilas Perfumer`s Workshop Samba Red Woman B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent D`Orsay Tilleul Friction de Nuit