Σχεδιαστές » B » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Chai Baruti για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
κακάο
Chai Baruti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chai από Baruti είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Chai κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Spyros Drosopoulos. Το άρωμα περιέχει Κανέλα, γαρίφαλο, τζίντζερ, Κάρδαμο, πιπέρι, μαύρο τσάι, γάλα, Κακάο, τριαντάφυλλο, Βανίλια, Μόσχος και δέρμα.

Κανέλα γαρίφαλο τζίντζερ Κάρδαμο πιπέρι μαύρο τσάι γάλα Κακάο τριαντάφυλλο Βανίλια Μόσχος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chai by Baruti.

Chai Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baruti Chai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baruti Chai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chai by Baruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chai by Baruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Sergio Tacchini Sport Ego Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Abercrombie & Fitch Colden Gendarme 7 Sinful Scents Rage Le Jardin Retrouve Citron Poivre James Heeley Cedre Blanc Rasasi Blue For Men D.S. & Durga Coriander Miller et Bertaux A Quiet Morning Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Demeter Fragrance Gingerale