Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Indigo Baruti για γυναίκες και άνδρες

Indigo Baruti για γυναίκες και άνδρες

Indigo Baruti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Indigo από Baruti είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Indigo κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Spyros Drosopoulos. Το άρωμα περιέχει Μαστίχα, υάκυνθος, τριαντάφυλλο, Ολίβανο, Κέδρος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Ουντ.

Μαστίχα υάκυνθος τριαντάφυλλο Ολίβανο Κέδρος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indigo by Baruti.

Indigo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baruti Indigo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baruti Indigo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indigo by Baruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indigo by Baruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Canali Canali Men Davidoff Good Life Moschino Uomo? Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Carolina Herrera 212 Men Splash Al-Rehab Silver Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Christian Dior Cologne Blanche Cereus Cereus No.7 Bijan Bijan Nude Men Lacoste Style in Play Loewe Loewe 7