Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Melkmeisje Baruti για γυναίκες και άνδρες

Melkmeisje Baruti για γυναίκες και άνδρες

μέλι
Melkmeisje Baruti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Melkmeisje από Baruti είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Melkmeisje κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Spyros Drosopoulos. Το άρωμα περιέχει αχλάδι, πασχαλιά, άνθη λάιμ (φιλύρας), μέλι, ίριδα, Βανίλια, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

αχλάδι πασχαλιά άνθη λάιμ (φιλύρας) μέλι ίριδα Βανίλια Βέτιβερ σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Melkmeisje by Baruti.

Melkmeisje Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baruti Melkmeisje fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baruti Melkmeisje, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Melkmeisje by Baruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Melkmeisje by Baruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Romeo Gigli Romeo Gigli L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Esprit Life by Esprit Shiseido Zen Perfect Sense Mane Yu Lorenzo Villoresi Musk Marc Jacobs Daisy Silver Edition Apothia Velvet Rope Mariella Burani Messages Mayssa Mayssa Donna Karan DKNY Golden Delicious