Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

NOOUD Baruti για γυναίκες και άνδρες

NOOUD Baruti για γυναίκες και άνδρες

ουντ
NOOUD Baruti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

NOOUD από Baruti είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. NOOUD κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Spyros Drosopoulos. Το άρωμα περιέχει Ουντ και νότες ξύλων.

Ουντ νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about NOOUD by Baruti.

NOOUD Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baruti NOOUD fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baruti NOOUD, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει NOOUD by Baruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για NOOUD by Baruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Tann Rokka Kisu Zirh Corduroy Serge Lutens Feminite du Bois Animale Animale Animale for Men Playboy Press To Play Hollywood Lulu Guinness Cast A Spell Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Police Police Gold Wings DSH Perfumes Michelangelo Parah Noir