Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Voyance Baruti για γυναίκες και άνδρες

Voyance Baruti για γυναίκες και άνδρες

τουμπερόζα
Voyance Baruti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Voyance από Baruti είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Voyance κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Spyros Drosopoulos. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, ξύλο γκουαϊακ, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

τουμπερόζα ξύλο γκουαϊακ Βέτιβερ σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Voyance by Baruti.

Voyance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baruti Voyance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baruti Voyance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Voyance by Baruti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Voyance by Baruti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Roger & Gallet Bambou Replay Replay for Him Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Jo Malone Sweet Lime & Cedar Jardin de France Eau irisee Fragrances of Ireland Inis Or Etro Pegaso Nez a Nez Figues et Garçons Pacifica Sandalwood Trussardi L'Uomo