Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Basile Style Homme Basile για άνδρες

Basile Style Homme Basile για άνδρες

Basile Style Homme Basile για άνδρες Εικόνες

Basile Style Homme από Basile είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Basile Style Homme κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και ξύλο γκουαϊακ.

Αρτεμισία Περγαμόντο

γιασεμί φασκόμηλο

Βέτιβερ ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Basile Style Homme by Basile.

Basile Style Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Basile Basile Style Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Basile Basile Style Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Basile Style Homme by Basile. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Basile Style Homme by Basile αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Paul Smith Paul Smith Extreme Man Michael Jordan Jordan Carthusia Carthusia Uomo Opus Oils Divine: Pan Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender O Boticario Vetiver Brasil Roxana Illuminated Perfume Q Histoires de Parfums Noir Patchouli Skeem Cypress Bark