Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cherry Blossom Bath and Body Works για γυναίκες

Cherry Blossom Bath and Body Works για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
Cherry Blossom Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες Cherry Blossom Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες

Cherry Blossom από Bath and Body Works είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cherry Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι πέταλα ουιστερίας, δαμάσκηνο, καρπούζι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια και Άνθη Κερασιάς; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και ηλιοτρόπιο.

πέταλα ουιστερίας δαμάσκηνο καρπούζι νότες πρασίνου

φρέζια Άνθη Κερασιάς

σανδαλόξυλο Μόσχος ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cherry Blossom by Bath and Body Works.

Cherry Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Cherry Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Cherry Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cherry Blossom by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cherry Blossom by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Christian Dior Dior Passage No.8 Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Jacadi Jacadi Eau de Senteur Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Fragonard Freesia Marc Jacobs Daisy Bloom Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Diptyque Do Son Liz Claiborne Lucky You Joya Shades of Dusk Royal Jasmine