Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia Bath and Body Works για γυναίκες

Gardenia Bath and Body Works για γυναίκες

τουμπερόζα

Gardenia από Bath and Body Works είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, ροδάκινο και ροζ γκειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γαρδένια, φρέζια, Βανίλια και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Καρύδα, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

γιασεμί ροδάκινο ροζ γκειπ φρουτ

τουμπερόζα γαρδένια φρέζια Βανίλια ηλιοτρόπιο

Καρύδα Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia by Bath and Body Works.

Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Le Muguet Gattinoni Gattinoni Couture Givenchy Absolutely Irresistible Muelhens My Melody Dreams Mary Kay Simply Cotton Rochas Eau Sensuelle GianMarco Venturi GMV Donna Les Parfums de Rosine La Rose Legere Tallulah Jane Tallulah Oscar de la Renta Oscar Latin Light Saffron James Punono Oscar de la Renta Soft Blossom