Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Irresistible Apple Bath and Body Works για γυναίκες

Irresistible Apple Bath and Body Works για γυναίκες

Irresistible Apple από Bath and Body Works είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Irresistible Apple κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, Φρούτα του Δάσους και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, λευκό τριαντάφυλλο και πέταλα λωτού; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και πραλίνα.

δαμάσκηνο Φρούτα του Δάσους Περγαμόντο

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς λευκό τριαντάφυλλο πέταλα λωτού

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Irresistible Apple by Bath and Body Works.

Irresistible Apple Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Irresistible Apple fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Irresistible Apple, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Irresistible Apple by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Irresistible Apple by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Avon Be ... Kissable! Rochas Desir Pour Femme Esprit Connect for Her Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Victoria`s Secret Dream Angels Desire Fragonard Juste un Baiser Avon Make Me Smile Girard Bali Sunrise Mila Schön `90 Victoria`s Secret Enchanted Apple Alberta Ferretti Femina