Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Noir Bath and Body Works για άνδρες

Noir Bath and Body Works για άνδρες

Noir από Bath and Body Works είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, κόλιανδρος, Περγαμόντο και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, νότες ξύλων, Κεχριμπάρι, Βανιλια και Μόσχος.

δεντρολίβανο κόλιανδρος Περγαμόντο φασκόμηλο

Λεβάντα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Κάρδαμο

βετιβέρ νότες ξύλων Κεχριμπάρι Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noir by Bath and Body Works.

Noir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noir by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noir by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Fendi Theorema Uomo Christian Dior Dune Jacomo Jacomo de Jacomo Gap White Amber No.541 Liz Claiborne Spark for Men Lorenzo Villoresi Sandalo Zirh Corduroy Mistral Balinese Vanilla Berkeley Square White Amber Prada Prada Intense Smell Bent Sexy Turtleneck