Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Secret Wonderland Bath and Body Works για γυναίκες

Secret Wonderland Bath and Body Works για γυναίκες

Secret Wonderland από Bath and Body Works είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Secret Wonderland κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι φράουλα, βατόμουρο και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

φράουλα βατόμουρο κόκκινα μούρα

γιασεμί γαρδένια ροδάκινο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Secret Wonderland by Bath and Body Works.

Secret Wonderland Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Secret Wonderland fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Secret Wonderland, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Secret Wonderland by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Secret Wonderland by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Azzaro Azzura Missoni Missoni Lanvin Rumeur 2 Rose Oriflame Saga Salvador Dali Eau de RubyLips Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Saint Amour Si Pure S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Versace Versus Love & Toast Honey Nectar Enrico Coveri Firenze