Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Sensual Amber Bath and Body Works για γυναίκες

Sensual Amber Bath and Body Works για γυναίκες

Sensual Amber από Bath and Body Works είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, Φρούτα του Δάσους και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, λευκό τριαντάφυλλο και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και πραλίνα.

δαμάσκηνο Φρούτα του Δάσους Περγαμόντο

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς λευκό τριαντάφυλλο Λωτός

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sensual Amber by Bath and Body Works.

Sensual Amber Σχόλια Αρωμάτων

Amber
Amber

καταπληκτικο:δεν υπαρχει καλυτερο
οσα να μυρισω παλι γυριζω σε αυτο το ενα

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Sensual Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Sensual Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sensual Amber by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sensual Amber by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Bvlgari Omnia Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Missoni Missoni Serge Lutens Serge Noire L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Jessica McClintock Scott McClintock Avon Today Tomorrow Always Heart Ava Luxe Madame X Boadicea the Victorious Explorer Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Aesop Mystra Gutenberg Parfums Gutenberg Woman