Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sweet Pea Bath and Body Works για γυναίκες

Sweet Pea Bath and Body Works για γυναίκες

Sweet Pea Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες Sweet Pea Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες

Sweet Pea από Bath and Body Works είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sweet Pea κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι γλυκομπίζελο, αχλάδι, τίμπερι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, βατόμουρο και ρόζ παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και δέντρο δαμασκηνιάς.

γλυκομπίζελο αχλάδι τίμπερι Φραγκοστάφυλλο

φρέζια βατόμουρο ρόζ παιώνια

Μόσχος δέντρο δαμασκηνιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sweet Pea by Bath and Body Works.

Sweet Pea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Sweet Pea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Sweet Pea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sweet Pea by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sweet Pea by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Touch of Pink Kenzo Ca Sent Beau Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Yllozure Yllozureole Donna Karan DKNY Summer 2008 Esteban Balade Creole La Perla J`Aime La Nuit B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Eclectic Collections Mantra Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Daisy Fuentes Dianoche Passion Jean Patou Nacre