Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες

White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες

White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες White Citrus Bath and Body Works για γυναίκες Εικόνες

White Citrus από Bath and Body Works είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. White Citrus κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, γκρειπ φρουτ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Μανταριν ορανζ, νούφαρο, Βερίκοκο, κρίνο της κοιλάδας και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι γκρειπ φρουτ μανταρίνι

Μανταριν ορανζ νούφαρο Βερίκοκο κρίνο της κοιλάδας φρέζια

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Citrus by Bath and Body Works.

White Citrus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works White Citrus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works White Citrus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Citrus by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Citrus by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Versace Baby Blue Jeans Lalique Louxor de Lalique Air-Val International Finding Nemo Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Billy Jealousy Illicit Lacoste Challenge Ocean Pacific OP Juice O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Norma Kamali Olive You Morris Morris