Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Wild Honeysuckle Bath and Body Works για γυναίκες

Wild Honeysuckle Bath and Body Works για γυναίκες

μέλι

Wild Honeysuckle από Bath and Body Works είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, μέλι, καρπούζι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, αγιόκλημα, τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, Βιολέτα, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, φρέζια, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ροδάκινο και πατσουλί.

πεπόνι μέλι καρπούζι λεμόνι

Κυκλάμινο αγιόκλημα τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί Βιολέτα φύλλα φραγκοσταφυλλιάς φρέζια Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Μόσχος ροδάκινο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wild Honeysuckle by Bath and Body Works.

Wild Honeysuckle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bath and Body Works Wild Honeysuckle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bath and Body Works Wild Honeysuckle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wild Honeysuckle by Bath and Body Works. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wild Honeysuckle by Bath and Body Works αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Passion Alfred Sung Forever Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur By Kilian Beyond Love Coty Ex`cla-ma`tion Prescriptives Flirt Nina Ricci Love by Nina The Healing Garden Pure Joy Ramon Molvizar Goldskin Kenzo Eau de Fleur de Prunier Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Mistral Gardenia Royal