Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Bravado2 Baxter of California για γυναίκες και άνδρες

Bravado2 Baxter of California για γυναίκες και άνδρες

Bravado2 Baxter of California για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bravado2 Baxter of California για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bravado2 Baxter of California για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bravado2 από Baxter of California είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bravado2 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Βασιλικός, Νότες Ανθών, Κυπαρίσσι, Βανιλια και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ Βασιλικός Νότες Ανθών Κυπαρίσσι Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bravado2 by Baxter of California.

Bravado2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baxter of California Bravado2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baxter of California Bravado2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bravado2 by Baxter of California. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bravado2 by Baxter of California αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
John Varvatos Artisan Christian Dior Eau Sauvage Extreme Air-Val International Spiderman Hermes Concentre d`Orange Verte Creative Universe Beth Terry Te Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Guerlain Eau de Guerlain Pierre Balmain Monsieur Balmain Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Lush Cinders Penhaligon`s Blenheim Bouquet