Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη « Ομάδες

1805 Tonnerre BeauFort London για γυναίκες και άνδρες

1805 Tonnerre BeauFort London για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
θαλασσινό
1805 Tonnerre BeauFort London για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 1805 Tonnerre BeauFort London για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 1805 Tonnerre BeauFort London για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

1805 Tonnerre από BeauFort London είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. 1805 Tonnerre κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, πυρίτιδα και Καπνός; οι μεσαίες νότες είναι Μπράντι και θαλασσινό νερό; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, ρητίνη ελάτης και Κέδρος.

λάιμ πυρίτιδα Καπνός

Μπράντι θαλασσινό νερό

Κεχριμπάρι ρητίνη ελάτης Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1805 Tonnerre by BeauFort London.

1805 Tonnerre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με BeauFort London 1805 Tonnerre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με BeauFort London 1805 Tonnerre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1805 Tonnerre by BeauFort London. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1805 Tonnerre by BeauFort London αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Canali Summer Night Givenchy Pi Neo Alfred Dunhill Dunhill Fresh Serge Lutens Chene Jacques Bogart Bogart CityTower Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Caron L`Anarchiste Profumum Roma Alba Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Jacques Bogart Witness April Aromatics Prescious Woods Les Nez Turtle Vetiver