Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Bebe Bebe για γυναίκες

Bebe Bebe για γυναίκες

τροπικό
τουμπερόζα
Bebe Bebe για γυναίκες Εικόνες Bebe Bebe για γυναίκες Εικόνες Bebe Bebe για γυναίκες Εικόνες Bebe Bebe για γυναίκες Εικόνες

Bebe από Bebe είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bebe κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι τουμπερόζα, γλυκομπίζελο και Μάνγκο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

τουμπερόζα γλυκομπίζελο Μάνγκο

γιασεμί τριαντάφυλλο παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bebe by Bebe.

Bebe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bebe Bebe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bebe Bebe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bebe by Bebe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bebe by Bebe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Torrente L'Or Blanc de Torrente Montblanc Presence d`Une Femme Intense Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Coty Tribe Montale Deep Roses Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Caesars World Caesars Woman Goddess Gres Cabotine Moon Flower Molinard Ecoute Moi Florascent Aqua Floralis Jasmine