Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Lookin` To Rock Rita Benefit για γυναίκες

Lookin` To Rock Rita Benefit για γυναίκες

καρύδα

Lookin` To Rock Rita από Benefit είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Lookin` To Rock Rita κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, φρέζια και Καρύδα; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, Σύκο και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανιλια και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Αμάλφι λεμόνι φρέζια Καρύδα

Βιολέτα Σύκο υάκυνθος

σανδαλόξυλο Βανιλια Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lookin` To Rock Rita by Benefit.

Lookin` To Rock Rita Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benefit Lookin` To Rock Rita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benefit Lookin` To Rock Rita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lookin` To Rock Rita by Benefit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lookin` To Rock Rita by Benefit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Women Alfred Sung Shi Burberry Burberry Brit Sheer Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Fragonard Belle de Soleil Jeanne Arthes Sur Un Nuage Melange Perfume Roll-On Perfume No. 9 Rasasi Hope Lancome O d`Azur Playboy Play It Lovely LR LR Classics Florence Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum