Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Maybe Baby Benefit για γυναίκες

Maybe Baby Benefit για γυναίκες

Maybe Baby Benefit για γυναίκες Εικόνες

Maybe Baby από Benefit είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Maybe Baby κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι λευκό τζίντζερ και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, λίτσι και Περγαμόντο; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο , λευκός μόσχος και παπαρούνα.

λευκό τζίντζερ Βερίκοκο

Κυκλάμινο λίτσι Περγαμόντο

ροδάκινο λευκός μόσχος παπαρούνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maybe Baby by Benefit.

Maybe Baby Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benefit Maybe Baby fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benefit Maybe Baby, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maybe Baby by Benefit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maybe Baby by Benefit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Lily Chic Lancome Miracle Ultra Pink Mexx Mexx XX Nice Gin Tonic Happy Hour Women Corine de Farme Witch Will Masaki Matsushima Fluo M. Micallef Watch Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Oriflame The Babes Passion Berry Faberlic Coctail Story Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa Galimard A Contre Jour