Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

So Hooked on Carmella Benefit για γυναίκες

So Hooked on Carmella Benefit για γυναίκες

So Hooked on Carmella από Benefit είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. So Hooked on Carmella κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι τιαρέ, παιώνια και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι ραβέντι

λουλούδι τιαρέ παιώνια Κυκλάμινο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about So Hooked on Carmella by Benefit.

So Hooked on Carmella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benefit So Hooked on Carmella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benefit So Hooked on Carmella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει So Hooked on Carmella by Benefit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για So Hooked on Carmella by Benefit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aramis Havana Pour Elle Jean Patou Sublime Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Parfums Elite Elite Model Attitude Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Tocca Touch Amouage Eau d`Amouage Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Benefit Something about Sofia Lolita Lempicka Si Lolita Montana Parfum de Femme LR LR Classics Antigua