Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Something about Sofia Benefit για γυναίκες

Something about Sofia Benefit για γυναίκες

caramel
τροπικό
Something about Sofia Benefit για γυναίκες Εικόνες Something about Sofia Benefit για γυναίκες Εικόνες Something about Sofia Benefit για γυναίκες Εικόνες

Something about Sofia από Benefit είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Something about Sofia κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μάνγκο και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, γιασεμί σαμπακ και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Καραμέλα και Βανίλια.

Μάνγκο φρέζια

κρίνος γιασεμί σαμπακ παιώνια

Μόσχος Καραμέλα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Something about Sofia by Benefit.

Something about Sofia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benefit Something about Sofia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benefit Something about Sofia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Something about Sofia by Benefit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Something about Sofia by Benefit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chloe Chloe Narcisse Donna Karan DKNY Delicious Night Keiko Mecheri Mihime Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Puredistance I Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Lalique Nilang Prince Matchabelli Ginger Lotus Bvlgari BLV Eau de Parfum II Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Gloria Vanderbilt Fatale Judith Leiber Judith Leiber Night