Σχεδιαστές » B » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

B. United Jeans Woman Benetton για γυναίκες

B. United Jeans Woman Benetton για γυναίκες

αλδεϋδικό

B. United Jeans Woman από Benetton είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. B. United Jeans Woman κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, ροδάκινο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, γιασεμί και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

Αλδεϋδες ροδάκινο Μανταριν ορανζ

Κυκλάμινο γιασεμί υάκυνθος

σανδαλόξυλο Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B. United Jeans Woman by Benetton.

B. United Jeans Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benetton B. United Jeans Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benetton B. United Jeans Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B. United Jeans Woman by Benetton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B. United Jeans Woman by Benetton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Guerlain Too Much? Gucci Envy ID Parfums Le Monde des Rêves Revlon Charlie White Guerlain Samsara Shine Aramis New West for Her Boadicea the Victorious Delicate Vicky Tiel Originale Stacked Style Baroque Bleu Love & Toast Juniper Gin St. John White Camellia