Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Funtastic Wild Citrus for Boys Benetton για άνδρες

Funtastic Wild Citrus for Boys Benetton για άνδρες

Funtastic Wild Citrus for Boys από Benetton είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Funtastic Wild Citrus for Boys κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo.

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Funtastic Wild Citrus for Boys by Benetton.

Funtastic Wild Citrus for Boys Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Funtastic Wild Citrus for Boys by Benetton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Funtastic Wild Citrus for Boys by Benetton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Creed Virgin Island Water Czech & Speake Neroli Carolina Herrera 212 H2O Parfums Berdoues Citrus Hesperida Krigler Relaxing Verbena Caswell Massey Lime Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Bronnley Lemon & Neroli Bronnley Lime & Bergamot Detaille Fleur Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange