Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Paradiso Inferno Pink Benetton για γυναίκες

Paradiso Inferno Pink Benetton για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Paradiso Inferno Pink από Benetton είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paradiso Inferno Pink κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, πορτοκάλι και πράσινα φύλλα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

λεμόνι πορτοκάλι πράσινα φύλλα

γιασεμί τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ

Κέδρος Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paradiso Inferno Pink by Benetton.

Paradiso Inferno Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benetton Paradiso Inferno Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benetton Paradiso Inferno Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paradiso Inferno Pink by Benetton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paradiso Inferno Pink by Benetton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Montale Sunset Flowers Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Creed Fleurs de Bulgarie By Kilian Beyond Love Adrienne Vittadini AV Boadicea the Victorious Noble Voluspa Enfleurage Parfums DelRae Coup de Foudre Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 Mojo LIVE NOW Inspired by New York