Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tribu Benetton για γυναίκες

Tribu Benetton για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Tribu από Benetton είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tribu κυκλοφόρησε το έτος 1993. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, φύλλο βιολέτας και μανταρίνι Ιταλίας; οι μεσαίες νότες είναι Μαροκινό γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Γεράνι, Χαμομήλι και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ Ταϊτής, σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Βενζόη.

Φραγκοστάφυλλο φύλλο βιολέτας μανταρίνι Ιταλίας

Μαροκινό γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Γεράνι Χαμομήλι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Βέτιβερ Ταϊτής σανδαλόξυλο βρύα δριός Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tribu by Benetton.

Tribu Σχόλια Αρωμάτων

cinnabar
cinnabar

Aυτο το αρωμα παντα θα μου θυμιζει τις ξεφρενες μερες και νυχτες της τελευταιας ταξης του λυκειου μου...

Nov
2015

Tribu by Benetton 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benetton Tribu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benetton Tribu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tribu by Benetton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tribu by Benetton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Escada Escada Collection 2001 Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Aftelier Jasmine Single David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Mary Kay Sparkling Honeysuckle Loewe Aire Loewe Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Caron Pois de Senteur Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Cliff Richard Summer Holiday