Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

United Dreams Stay Positive Benetton για γυναίκες

United Dreams Stay Positive Benetton για γυναίκες

σαπουνώδες
United Dreams Stay Positive Benetton για γυναίκες Εικόνες United Dreams Stay Positive Benetton για γυναίκες Εικόνες United Dreams Stay Positive Benetton για γυναίκες Εικόνες United Dreams Stay Positive Benetton για γυναίκες Εικόνες

United Dreams Stay Positive από Benetton είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. United Dreams Stay Positive κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και φύλλα κίτρου; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο φύλλα κίτρου

νερόλι άνθη πορτοκαλιάς

Κέδρος Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about United Dreams Stay Positive by Benetton.

United Dreams Stay Positive Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benetton United Dreams Stay Positive fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benetton United Dreams Stay Positive, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει United Dreams Stay Positive by Benetton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για United Dreams Stay Positive by Benetton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Bath and Body Works Hello Sugar! Czech & Speake Neroli Lush Olive Branch Caswell Massey Lime Love & Toast Mandarin Tea Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Detaille Fleur Roger Vivier Le Neroli Bond No 9 Texas Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange Coleen Rooney Coleen X Summer