Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fig & Cherry Berkeley Square για γυναίκες

Fig & Cherry Berkeley Square για γυναίκες

Fig & Cherry Berkeley Square για γυναίκες Εικόνες

Fig & Cherry από Berkeley Square είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει βάμμα ρόδου, Φύλλο Συκιάς, Σύκο, Βερίκοκο, Μόσχος, κόκκινα μούρα, Άνθη Κερασιάς, Κέδρος και Κεχριμπάρι.

βάμμα ρόδου Φύλλο Συκιάς Σύκο Βερίκοκο Μόσχος κόκκινα μούρα Άνθη Κερασιάς Κέδρος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fig & Cherry by Berkeley Square.

Fig & Cherry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Berkeley Square Fig & Cherry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Berkeley Square Fig & Cherry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fig & Cherry by Berkeley Square. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fig & Cherry by Berkeley Square αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Jaipur Lancome Miracle Summer Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Givenchy My Givenchy Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Masaki Matsushima Masaki/Masaki L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Elizabeth Arden Red Door Shimmer Oilily Lucky Girl Sage Machado Garnet & Amethyst Next Just Pink Bloom Keiko Mecheri Hanae