Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

White Amber Berkeley Square για γυναίκες

White Amber Berkeley Square για γυναίκες

White Amber Berkeley Square για γυναίκες Εικόνες

White Amber από Berkeley Square είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. White Amber κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, σανδαλόξυλο και Μανταριν ορανζ.

γιασεμί σανδαλόξυλο Μανταριν ορανζ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Amber by Berkeley Square.

White Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Berkeley Square White Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Berkeley Square White Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Amber by Berkeley Square. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Amber by Berkeley Square αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Miel De Bois Thierry Mugler B*Men Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Ted Lapidus Fou D`Elle Montale Patchouli Leaves becker.eshaya Golden Amber Byredo Bal d'Afrique Atelier Flou Monsieur mon Amour Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Penhaligon`s Zizonia Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi