Σχεδιαστές » B » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

White Tea Berkeley Square για γυναίκες

White Tea Berkeley Square για γυναίκες

ozoνώδες
White Tea Berkeley Square για γυναίκες Εικόνες

White Tea από Berkeley Square είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γαρδένια, φασκόμηλο, βάμμα ρόδου και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Αμάλφι λεμόνι τσάι

Λεβάντα γαρδένια φασκόμηλο βάμμα ρόδου κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Tea by Berkeley Square.

White Tea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Berkeley Square White Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Berkeley Square White Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Tea by Berkeley Square. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Tea by Berkeley Square αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Alfred Sung Paradise Valentino Valentino Oscar de la Renta Volupte Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Philosophy Pure Grace MDCI Parfums Un Coeur en Mai Molinard Les Fleurs: Rose O Boticario Carpe Diem Ayala Moriel Charisma Charriol Tourmaline Laura Biagiotti Fiori Bianchi