Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Betty Barclay Women No 2 Betty Barclay για γυναίκες

Betty Barclay Women No 2 Betty Barclay για γυναίκες

Το είχα : 1

Betty Barclay Women No 2 Betty Barclay για γυναίκες Εικόνες

Betty Barclay Women No 2 από Betty Barclay είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Betty Barclay Women No 2 κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, Βιολέτα και λευκός μόσχος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια Μπέρμπον και Κέδρος.

Περγαμόντο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Βιολέτα λευκός μόσχος

Κεχριμπάρι Βανίλια Μπέρμπον Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Betty Barclay Women No 2 by Betty Barclay.

Betty Barclay Women No 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Betty Barclay Betty Barclay Women No 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Betty Barclay Women No 2 by Betty Barclay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Betty Barclay Women No 2 by Betty Barclay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada pour Homme Bois 1920 Sutra Ylang Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Alain Delon Samourai Moschino Moschino Pour Homme Pierre Guillaume Cedre Sandaraque Calypso Christiane Celle Calypso Figue Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Rasasi Al Maqam Shantara Isiris Segreti di Lucca Elisa Lush Black Pearl