Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Betty Barclay in LOVE Betty Barclay για γυναίκες

Betty Barclay in LOVE Betty Barclay για γυναίκες

Betty Barclay in LOVE Betty Barclay για γυναίκες Βίντεο

Betty Barclay in LOVE από Betty Barclay είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Betty Barclay in LOVE κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, ροζ γκειπ φρουτ και λευκό ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, φρέζια και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο ροζ γκειπ φρουτ λευκό ροδάκινο

αγιόκλημα φρέζια ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Betty Barclay in LOVE by Betty Barclay.

Betty Barclay in LOVE Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Betty Barclay Betty Barclay in LOVE fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Betty Barclay Betty Barclay in LOVE, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Betty Barclay in LOVE by Betty Barclay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Betty Barclay in LOVE by Betty Barclay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Clinique Clinique Happy Smile Click Sweet Years Funny Days Tommy Hilfiger Tommy Girl Esteban Balade Creole Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Betty Barclay Woman No.1 Van Cleef & Arpels Feerie Morgan Psychedelice Masaki Matsushima mat; S. Cute Q. Panda Police Police Passion